Zaznacz stronę

o nas

Zajmujemy się kompleksowo obsługą fotograficzną na potrzeby rynku e-commerce

Fotogru to firma świadcząca profesjonalne usługi fotograficzne oraz projekty filmowe dla bardzo wymagających klientów. Swoją ofertę kierujemy do producentów oraz importerów, sprzedających swoje produkty w sklepach internetowych oraz serwisach aukcyjnych jak również do wszystkich innych osób chcących wypromować firmę, produkt czy usługę. Naszą specjalnością jest fotografia produktowa.

Przy realizacji każdego projektu pracuje doświadczony fotograf, tworzący dla marek takich jak:
DUKA, ANIA KRUK, DROGERIE NATURA, mPTech, XEDE, QUIOSQUE, KARI, GALERIA DERECKI.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z jedną z największych agencji e-commercowej w Polsce wiemy dobrze jak sfotografować produkt, aby zdjęcie przykuło uwagę odbiorcy. Współpracujemy ze stylistkami, agencjami modelek oraz osobami odpowiedzialnymi za kreowanie wizerunku marki. Naszym zadaniem nie jest wyłącznie fotografowanie, ale również przygotowanie dla Ciebie rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie sprzedaży.

Tam, gdzie nas potrzebujesz

Posiadamy w pełni wyposażone studio fotograficzne oraz przestrzeń magazynową. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym a Adobe Photoshop i Lightroom to podstawowe narzędzia naszej pracy.

Nasze studio mieści się we Wrocławiu, jednak współpracujemy z klientami z całej Polski, a nawet Europy. W dzisiejszych czasach dzięki usługom kurierskim produkty mogą być u nas w ciągu jednego dnia. Jesteśmy oczywiście również mobilni a posiadany sprzęt pozwala nam zaaranżować studio w dowolnym miejscu w kraju, lub za granicą.

KONTAKT

CHCESZ O COŚ ZAPYTAĆ?

Fotografia produktowa to dla nas codzienność, dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy oraz pomożemy Ci lepiej zaprezentować Twoje produkty!

Jeżeli nas jeszcze nie znasz i nie chcesz ryzykować swoimi pieniędzmi, mamy dla Ciebie propozycję – wykonamy dla Ciebie darmowe zdjęcia testowe!