Zaznacz stronę

Case Study Overlord zdjęcia produktowe

Overlord to polska marka produkująca sprzęt do ochrony ciała w sportach walki. Współpracuje z KSW – największą europejską federacją MMA. To właśnie w produktach Overlord rywalizują ze sobą w klatce zawodnicy Mistrzostw MMA Polska. Są to produkty najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów.

Celem sesji było przygotowanie możliwie najbardziej spójnych zdjęć produktowych na potrzeby sklepu internetowego, katalogu oraz grafik na potrzeby social media. 

Założenia projektu:

  • ukazanie zalet fotografowanych produktów takich jak precyzja wykonania i dobrej jakości materiały
  • jasno-szare tło i naturalny cień
  • podkreślenie faktury materiału
  • zachowanie spójnego wyglądu listingu

W przypadku tego typu sesji zawsze prosimy klienta o dostarczenie kilku sztuk produktu aby wybrać ten najładniejszy i najbardziej kształtny. W tym przypadku delikatne różnice są konsekwencją ręcznej produkcji ora wykorzystania naturalnej skóry.

Przygotowanie zdjęć produktowych poprzedziliśmy przejrzeniem zdjęć największej na rynku konkurencji, przede wszystkim tej z USA.

Podczas wykonywania zdjęć używaliśmy własnych modeli, które pomagały w poprawnym ułożeniu produktów do zdjęć. Następnie omówiliśmy szczegóły na które należy zwrócić uwagę przy obróbce.

Końcowe zdjęcia produktowe zaprezentowano poniżej.