Złota 5a, 55-093 Kiełczów
+48 660 521 928
info@fotogru.pl

Strona główna

 Profesjonalne  realizacje  zdjęć  produktowych  na  potrzeby  
e-commerce

.

Z pewnością spotkałeś się ze stwierdzeniem, że produkt kupuje się oczami. Jest w tym sporo prawdy, ponieważ duża część ludzkiej populacji to wzrokowcy, którzy są podatni na walory wizualne. Właśnie dlatego firmy na całym świecie stawiają na pokazanie przedmiotów oraz usług w taki sposób, by już od pierwszego spojrzenia wyglądały zachęcająco. Na tym właśnie polega dobra fotografia reklamowa.

Jej istotą jest przedstawienie atrakcyjnie oferty Klienta na zdjęciach. My dostrzegamy te atuty i potrafimy uwidocznić je na fotografii. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, ale też posiadamy w tym zakresie doświadczenie. Dzięki temu wiemy, jakie ujęcia będą najlepiej oddawały najważniejsze cechy produktu bądź usługi, a przy tym zachęcały do skorzystania z oferty. Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy w wielu branżach – chętnie też wysłuchamy Twoich pomysłów.


.


.

.Czym się zajmujemy:

.

.

Fotografia
produktowa

.

Przygotowując ofertę sprzedaży online warto zadbać o profesjonalne zdjęcia produktowe do sklepu internetowego. Realizujemy tego rodzaju zlecenia dbając o odpowiednie tło, właściwą perspektywę, a także wykonując kilka ujęć z różnych perspektyw. Doskonale rozumiemy potrzeby Kupujących, którym zależy na przyjrzeniu się detalom oraz obejrzeniu towaru możliwie najdokładniej. Ostre kontury, wysoka rozdzielczość i ciekawe ujęcie z pewnością przyciągną wzrok odbiorców. 

. ZOBACZ WIĘCEJ

.

.

Fotografia
odzieży

.

W dzisiejszych czasach ubrania coraz częściej kupujemy przez Internet. Kiedy nie mamy możliwości przymierzenia interesujących nas spodni, koszuli czy sukienki, tym, co w największym stopniu wpływa na decyzję o zakupieniu ubrania jest jego zdjęcie. Nasze studio wykonuje fotografie odzieży dla sklepów, które następnie wykorzystywane są w sklepach online, katalogach lub materiałach promocyjnych. 

Fotografia odzieży nie polega jednak tylko na tym, by zaprezentować kolory i wzory sukienki czy spodni. Profesjonalnie wykonane zdjęcia produktowe odzieży powinny dodatkowo oddawać kształt i krój ubrania, tak by ułatwić decyzję potencjalnemu kupującemu. 

ZOBACZ WIĘCEJ

.

.

Fotografia
biżuterii

.

Nawet najpiękniejsza biżuteria nie będzie wyglądać atrakcyjnie na słabym zdjęciu. O ile przedstawienie biżuterii na modelce daje wiele możliwości, o tyle fotografia przedmiotu samego w sobie to duże wyzwanie, bardzo łatwo można piękną biżuterię pozbawić blasku. W ramach fotografii biżuterii wykonujemy zarówno zdjęcia produktowe na jednolitym tle, jak również sesje tematyczne czy fotografie detali uwydatniające cechy poszczególnych części pierścionków, naszyjników, bransoletek, kolczyków czy zegarków.

ZOBACZ WIĘCEJ

.

.

Fotografia
kulinarna

.

Magazyny kulinarne, blogi o gotowaniu, książki kucharskie, menu internetowe – wszystkie te publikacje bazują na fotografii kulinarnej. Od jej jakości i atrakcyjności zależy w dużej mierze pierwsze wrażenie. Odbiorcy spoglądając na kartę dań lub przeglądając czasopismo z branży gastronomicznej powinni poczuć nie do przezwyciężenia ochotę na skosztowanie sfotografowanego dania. Przygotowujemy smakowicie wyglądające zdjęcia kulinarne. 

ZOBACZ WIĘCEJ

.

.

Fotografia
wnętrz

.

Odpowiednie światło i ciekawa perspektywa pozwalają wydobyć największe atuty pomieszczeń biurowych, pokoi hotelowych czy loftów na sprzedaż. Robimy zdjęcia wnętrz, które prezentują największe walory przestrzeni, poruszając wyobraźnię odbiorców, którzy z ich pomocą mogą wyobrazić sobie wakacje w eleganckim apartamencie lub zamieszkanie w domu z przytulnym salonem ze zdjęcia. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych i biznesowych.

.

.

.

.

.

Chcesz wypromować firmę, usługę, lub produkt? Dobrze trafiłeś. 

.

Zobacz jakie to proste!

.

,


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

Opowiedz nam jaki rodzaj zdjęć Cię interesuje. Omówmy pomysły, cenę, ustalmy wszelkie szczegóły.
Możemy również przygotować bezpłatne zdjęcia testowe.
.


.


DOSTARCZ DO NAS SWOJE PRODUKTY
 

Nie musisz dostarczać swoich produktów do nas osobiście, możesz je do nas wysłać co pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas a dzieląca nas odległość nie będzie żadnym problemem. Jesteśmy również mobilni a posiadany sprzęt pozwala nam zaaranżować studio w dowolnym miejscu w kraju

 .


.


WYKONAMY DLA CIEBIE ZDJĘCIA 

Przygotujemy produkty zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. W kolejnym etapie – surowe pliki poddamy postprodukcji tak aby usunąć wszelkie niedoskonałości. Wszystko po to, aby przedstawić Wasze produkty z najlepszej strony.

 .


.


ODEŚLEMY GOTOWE PLIKI

Gdy zdjęcia będą już gotowe, prześlemy je do Ciebie. Fotografie przygotujemy specjalnie pod Twoje wymagania i konkretne zastosowania, tak aby od razu były gotowe do wykorzystania.

 .


.


ZWRÓCIMY TWOJE PRODUKTY 

Zanim się obejrzysz Nasze zdjęcia znajdować się już będą na Twojej stronie www, katalogu itp. a Twoje produkty będą w drodze powrotnej do Ciebie.

.


/

/

Chcesz o coś zapytać?

/

.

Fotografia produktowa to dla nas codzienność dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy oraz pomożemy Ci lepiej zaprezentować Twoje produkty!

Jeżeli nas jeszcze nie znasz i nie chcesz ryzykować swoimi pieniędzmi, mamy dla Ciebie propozycję – wykonamy dla Ciebie darmowe zdjęcia testowe!

.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

.

.


/

.

Gdzie nas znajdziesz?

/

.

Nasze studio mieści się we Wrocławiu, jednak współpracujemy z klientami z całej Polski, a nawet Europy. W dzisiejszych czasach dzięki usługom kurierskim produkty mogą być u nas w ciągu jednego dnia. Jesteśmy również mobilni a posiadany sprzęt pozwala nam zaaranżować studio w dowolnym miejscu w kraju, lub za granicą

.

Większość klientów nigdy nie była u nas fizycznie ale niemal zawsze do nas wraca!