Złota 5a, 55-093 Kiełczów
+48 660 521 928
info@fotogru.pl

Zajmujemy się kompleksowo obsługą fotograficzną na potrzeby rynku e-commerce

.

Fotogru to firma świadcząca profesjonalne usługi fotograficzne oraz projekty filmowe dla bardzo wymagających klientów. Swoją ofertę kierujemy do producentów oraz importerów, sprzedających swoje produkty w sklepach internetowych oraz serwisach aukcyjnych jak również do wszystkich innych osób chcących wypromować firmę, produkt, czy usługę. Naszą specjalnością jest fotografia produktowa. 

Przy realizacji każdego projektu pracuje doświadczony fotograf, tworzący dla marek takich jak: DUKA, ANIA KRUK, DROGERIE NATURA, XEDE, QUIOSQUE, KARI.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas współpracy z jedną z największych agencji e-commercowej w Polsce wiemy dobrze jak sfotografować produkt aby zdjęcie przykuło uwagę odbiorcy. Współpracujemy ze stylistkami, agencjami modelek oraz osobami odpowiedzialnymi za kreowanie wizerunku marki. Naszym zadaniem nie jest wyłącznie fotografowanie ale również przygotowanie dla Ciebie rozwiązań które pozwolą na zwiększenie sprzedaży.

.


.

Posiadamy w pełni wyposażone studio fotograficzne oraz przestrzeń magazynową. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym a Adobe Photoshop i Lightroom to podstawowe narzędzia naszej pracy.

Nasze studio mieści się we Wrocławiu, jednak współpracujemy z klientami z całej Polski, a nawet Europy. W dzisiejszych czasach dzięki usługom kurierskim produkty mogą być u nas w ciągu jednego dnia. Jesteśmy oczywiście również mobilni a posiadany sprzęt pozwala nam zaaranżować studio w dowolnym miejscu w kraju, lub za granicą.

Większość klientów nigdy nie była u nas fizycznie ale niemal zawsze do nas wraca!