Fotografia produktowa

Wszyscy jesteśmy wzrokowcami. Niezależnie od tego, czy przeglądamy magazyn modowy, oglądamy telewizję czy szukamy odzieży w sklepie online, jako pierwszy do naszego mózgu zawsze trafia obraz. To właśnie przekaz wizualny decyduje o tym, czy zwrócimy uwagę na produkt, zapoznamy się z nim i czy podejmiemy decyzję o jego kupnie – profesjonalna fotografia produktowa jest zatem kluczem do sprzedaży, niezależnie od tego, co znajduje się w naszej ofercie.

Nasze studio posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania sesji zdjęciowych różnego rodzaju artykułów. We Wrocławiu posiadamy profesjonalne, w pełni wyposażone studio fotograficzne, mobilny sprzęt pozwala nam jednak na zaaranżowanie studia w dowolnym miejscu na terenie naszego kraju. Dysponujemy zaawansowanymi aparatami, kamerami i obiektywami, dzięki którym każda sesja produktowa przebiega pomyślnie – pomagamy w promocji biżuterii, żywności, urządzeń elektronicznych, ale wykonujemy również zdjęcia produktowe odzieży.

Zaawansowany sprzęt oraz doświadczenie naszego zespołu umożliwiają nam wykonywanie różnego rodzaju fotografii produktowych: tworzymy m.in. zdjęcia kulinarne, packshoty, fotografie ubrań typu ghost i na wieszakach czy promocyjne sesje zdjęciowe. Wiemy co zrobić, aby przedmiot został efektownie ujęty w całości, ale potrafimy również wykonać atrakcyjny kadr z detalem biżuterii czy odzieży, który ostatecznie przekona klienta do kupna. Posiadamy także doświadczenie w obróbce graficznej wykonanych zdjęć – znajomość programów Adobe Photoshop i Lightroom sprawia, że do rąk zleceniodawców trafiają projekty w stu procentach spełniające ich oczekiwania.