Złota 5a, 55-093 Kiełczów
+48 660 521 928
info@fotogru.pl

Fotografia biżuterii

.

Przekaz wizualny trafia do naszego mózgu znacznie szybciej niż tekstowy, co za tym idzie, większość informacji, które przyswajamy, ma swoje źródło właśnie w obrazie. To dlatego, gdy przedstawiamy ofertę swojego sklepu w Internecie, kwestią kluczową jest odpowiednie, atrakcyjne zdjęcie biżuterii, którą chcemy sprzedać.

Zdjęcia oferowanych przedmiotów muszą jednak nie tylko jak najlepiej wyglądać, ale powinny również udzielać jak najwięcej informacji zainteresowanej osobie. W Internecie potencjalny kupiec nie może wziąć produktu do ręki, dlatego doskonała fotografia biżuterii jest niezwykle istotna.

Nasze studio dysponuje nie tylko profesjonalnymi aparatami i obiektywami, ale również wyposażonym studiem oraz zaawansowanymi programami do obróbki graficznej. W ramach fotografii biżuterii wykonujemy zarówno zdjęcia produktowe na jednolitym tle, jak również sesje tematyczne czy fotografie detali uwydatniające cechy poszczególnych części pierścionków, naszyjników, bransoletek, kolczyków czy zegarków.